Światełko do nieba WOŚP 2018

ŚWIATEŁKO DO NIEBA W ŻARACH

Sarovia Art po raz kolejny mogło uświetnić swoim występem Światełko do Nieba podczas finału WOŚP w Żarach! Równo o godzinie 20, w czasie gdy w innych miastach rozbrzmiewały fajerwerki, na żarskim rynku nie zabrakło ognia, iskier oraz pirotechniki. Na koniec zapłonęło wielkie iskrzące serce, które miało przypomnieć o idei tej całej akcji.

Tym razem, 14 stycznia 2018 roku, pokaz fireshow został okraszony dużą dozą pirotechniki dostarczonej i odpalonej przez firmę AWEM z Żar, której chcielibyśmy bardzo podziękować za pomoc.

WOŚP ZAGRAŁ TAKŻE W ŻAGANIU

Jednakże, pokaz w naszym rodzinnym mieście nie był jednym tego wieczoru. Sarovia Art wystąpiło również w Żaganiu na dziedzińcu Pałacu Książęcego godzinę wcześniej, tuż przed koncertem Fokusa z Paktofoniki! Choć na swoim koncie mamy wiele wspaniałych występów, to w takie scenerii jeszcze nie występowaliśmy.

Ogień, iskry, muzyka i wspaniała publiczność, jednym słowem było magicznie!

DZIĘKUJEMY

Chcielibyśmy podziękować licznej publiczności, która przybyła na nasz pokaz. Ponadto, pragniemy podziękować za zaproszenie Domowi Kultury w Żarach oraz Centrum Kultury w Żaganiu.

Cieszymy się, że mogliśmy występować podczas 26 finału WOŚP. Mamy nadzieję, że mimo mroźnej aury, udało nam się Was rozgrzać. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również za rok podczas 27 finału WOŚP i będziemy mogli Was ponownie czymś zaskoczyć!

KRÓTKI REPORTAŻ Z OBU FINAŁÓW WOŚP

Krótkie reportaże z obu imprez opublikowane przez Moją Gazetę Żary Żagań możecie przeczytać tutaj oraz tutaj. Nasi wolontariusze znowu pobili rekord! W telewizji można było zobaczyć fragmenty naszego występu, dla tych którzy przegapili cały reportaż z WOŚP w Żarach, podajemy link do nagrania tutaj.

FOTORELACJA

Poniżej krótka fotorelacja, zrobiona przez najlepszą fotograf w województwie lubuskim, Sylwię Klimowicz! Dziękujemy za przepiękne zdjęcia zarówno z Żar jak i Żagania.

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ?

Zapraszamy na nasz Facebook oraz Instagram! Subskrybuj i bądź na bieżąco, aby nic Cię nie ominęło.

Masz pytania?

Chciałbyś zamówić pokaz?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie.

Odpowiadamy na wasze maila 7 dni w tygodniu, prawie 24 godziny na dobę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *