Ogniowa sesja zdjęciowa

Ogniowa sesja zdjęciowa to coś o czym marzysz? Jeżeli mógłbyś choć na chwilę zmienić się w kogoś innego, kim byś był? Gdybyś mógł przenieść się do innego świata, jaki świat byś wybrał? Czy to świat fantasy, science fiction, a może postapokaliptyczna kraina rodem z Mad Maxa? Bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ dzisiaj spełniamy marzenia!

Dzięki współpracy ze świetnymi fotografami, stylistami oraz projektantami możesz zafundować sobie sesję zdjęciową nie z tego świata.

Zdjęcia wyjdą spod rąk dwóch wspaniałych fotografów: Kinga Dziwota oraz DeHa Photo. Nad stylizacjami czuwać będzie Prepostevolution oraz Style Barbara Szymaniuk. Stroje zapewni wypożyczalnia KD Fashion, wykonane przez takich projektantów jak Marcin Urzędowski czy Kamila Wieczorek. Nad makijażem czuwać będzie MUA Izabela Rutka-Nowak. I oczywiście, efekty ogniowe oraz FX dostarczy nikt inny, jak Kamil Markowski Sarovia Art. Wszystko skrupulatnie przygotowane specjalnie na Twoje życzenie! Obiecujemy kompleksową usługę wykonaną przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Nie wierzysz? Obejrzyj nasz film promujący projekt stylizowanych sesji zdjęciowych, a przekonasz się, że wszystko jest możliwe! Nie bój się marzyć, ale spełniaj swoje marzenia. Z dużą ilością ognia, dymu czy innych efektów pirotechnicznych, pomożemy Tobie spełnić twoje skryte marzenia o zdjęciach z innego wymiaru.

Czy odważysz się wystąpić w nieszablonowej kreacji gdy wokół buchać będzie żywy ognień? To nie Photoshop, wszystko jest prawdziwe! Efekty są oszałamiające, sam oceń zdjęcia w wykonaniu Kingi Dziwota.

W sesji promocyjnej brały udział Iga WoźniakMagdalena MariaAnna Achimowicz.

Film oraz backstage uchwyciła Kamyla Dylewicz.

Pamiętaj też o naszej ofercie fireshow, pokazy na specjalne okazje! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie lub naszym profilu Facebook! Sprawdź też naszego Instagrama, tam znajdziesz więcej ogniowych sesji zdjęciowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *